Kino Atlas

Letní Atlas filmové tvorby 29.7. – 2.8.2024

Summer Atlas of Cinema for Children July 29 – August 8th 2024
ČR, Indie / 2024 / 9+
Jazyk: CS
Režie: Viki Rampal Dzurenko, Ranjan Rampal
Po29. 7.  08:30
Galerie KV
 Kč
Koupit

29. 7 – 2. 8. 2024, pondělí až pátek od 9:00 do 16:00h

Pro děti 9-14 let

Místo: Kino Atlas Praha (www.kinoatlaspraha.cz)

Cena: 6900,- Kč včetně obědů.

Příměstský tábor mladých filmařů v kine Atlas je určený pro všechny děti a mládež, které mají chuť vstoupit do světa filmu.

Během 5 super intenzivních dní si natočíme několik krátkých filmů v různých filmových žánrech a účastníci si naplno užijí celý proces natáčení od vymýšlení námětu, přes psaní scénáře, kreslení storyboardu, natáčení, kameru, režii, práci s greenscreenem, až po filmový střih a zvukové zpracování. Budeme točit například komedii, trikový film, videoklip, reklamu nebo krátkou reportáž. Fantazii se meze nekladou!

Součastí bude i návštěva některých dalších míst spojených s filmem.

Táborem vás budou provázet filmová režisérka Viki Rampal Dzurenko a kameraman a střihač Ranjan Rampal.

Viktoria je absolventkou mj. estetiky, filmové vědy a filmové režie. Na kontě má několik dokumentárních a hraných filmů. Kromě profese režisérky se věnuje také lektorování mezinárodních filmových kurzů a workshopů a rovněž vyučování výtvarné výchovy. Její manžel Ranjan je rodákem z indického Dillí a pracuje coby střihač, režisér, scénárista, dramaturg a kameraman hraných, experimentálních/poetických a dokumentárních filmů. Studia absolvoval v Indii a filmový střih na FAMU v Praze. Jako střihač figuroval u více než 40 projektů včetně jednoho celovečerního filmu a mnoha dokumentárních snímků. Se svou ženou se věnuje také vedení filmových workshopů.

Více viz jejich web: http://viktori.cz/

Počet účastníků: minimálně 8, maximálně 14, předešlé zkušenosti s natáčením nejsou nutné.

Přihlášky zde: https://forms.gle/qvJtoAoSBTG5Kaan6

Kompletní program